3. Локо (Пловдив) отупа Оборище, прекъсна негативна серия

Локо (Пловдив) отупа Оборище, прекъсна негативна серия

Симеон Райков с два гола при 6:0 на "Лаута", бъбречна криза мъчи Кокала

Локомотив (Пловдив) се присъедини към елитния Дунав (Русе), класирайки се на четвъртфиналите за Купата на България. „Смърфовете”, които бяха в серия от три мача без победа в първенството, не срещнаха проблеми срещу 14-ия във Втора лига – Оборище (Панагюрище) – 6:0. Във всяко полувреме паднаха по три гола.

Във втория мач под ръководството на временния треньор Христо Колев – Бащата точни за „черно-белите” бяха Симеон Райков на два пъти, Георги Вълчев, Мартин Камбуров и резервите Бирсент Карагарен и Димитър Велковски. Националът на Таджикистан Парвизджон Умарбаев се отличи с две асистенции.

Легендата на Локо Христо Бонев - Зума изгледа мача от ложата в компанията на Гочо Василев. Досега Зума неизменно седеше на резервната скамейка на срещите на черно-белите, а на последния двубой от Първа лига срещу Дунав изобщо не бе на Лаута.

Новият треньор на Оборище Емил Велев пък не се появи. От 3 дни той е на системи в болница заради бъбречна криза. Гостите бяха водени от Румил Жотев.

В първия кръг Локо (Пд) се справи с Черноморец в Балчик след 5:2.

Жребият за четвъртфиналите, които ще се играят през пролетта, най-вероятно ще се тегли следващата седмица.

Жълти картони: Павел Виданов (Локомотив)

Новият шеф на Спартак Варна пред NS за бъдещето на клуба

Новият изпълнителен директор на Спартак Варна Иван Кирилов обяви двете си приоритетни цели

Венци Стефанов за Загорчич: Да отида с букет цветя?

Президентът на Славия обясни идеологията на клуба

Черно море играе контрола без Илиан Илиев

Спарингът ще бъде воден от Веселин Бранимиров

Камара с контузия след мача на Лудогорец с Локомотив (Пловдив)

Офанзивният халф влезе в лазарета

Кишишев хвали Илиан Илиев за работата му в националния

Бившият защитник чака две победи срещу Люксембург и Северна Ирландия

Напрежение в Спартак Вн заради забавени заплати

Член на УС на клуба лично е обещал на футболистите, че в четвъртък всичко ще им бъде платено и занапред плащанията ще са редовни

Паро за ЦСКА: Няма как със случайни играчи да създадеш голям отбор