3. Локо (Пловдив) се наложи над Берое в контрола (ВИДЕО+СНИМКИ)

Локо (Пловдив) се наложи над Берое в контрола (ВИДЕО+СНИМКИ)

Груби грешки в отбраната на заралии доведоха до 1:2 на стадион "Пловдив"

Отборът на Локомотив (Пловдив) победи Берое с 2:1 в контролна среща, играна на стадион „Пловдив”.

И двата гола на домакините паднаха след разконцентрирана игра на заралии в защита.

Диего Фераресо откри резултата в полза на „смърфовете” с красив прехвърлящ удар в 19-ата минута.

Само пет по-късно Маламов се възползва от грешка на Борислав Стойчев и веднага намери Рангел Абушев, който удвои резултата.

След почивката и двата отбора направиха доста смени, което повлия и на качеството на играта.

Все пак в 75-ата минута беройци успяха да намалят изоставането си, след като Георги Андонов се разписа от дузпа, отсъдена за нарушение на Мартин Кавдански.

Следващата проверка на Локомотив е на 22-и февруари с Евроколеж, когато и възпитаниците на Петър Хубчев ще премерят сили с руския Амкар (Перм).

Състави

Локо (Пд): 12. Йордан Господинов, 3. Валери Георгиев, 5. Павел Ковачев, 55. Мартин Кавдански, 21. Атанас Атанасов, 24. Даниел Георгиев, 16. Христо Златински, 14. Станислав Маламов, 26. Рангел Абушев, 77. Диего Фераресо, 9. Владислав Мирчев
Резерви: 30. Минко Жилков, 40. Кристиян Кацарев, 7. Николай Станков, 88. Георги Стефанов, 11. Серафим Михайлов, 22. Йордан Юруков, 29. Николай Николов
Старши треньор: Стефан Генов

Берое: 12. Кирил Акалски, 2. Здравко Илиев, 5. Борислав Стойчев, 6. Иво Иванов, 3. Владимир Зафиров, 28. Веселин Пенев, 8. Алберто Лоузейро, 21. Елиаш Алвеш да Силва, 9. Иван Горанов, 7. Георги Андонов, 20. Венцислав Христов
Резерви: 1. Иван Караджов, 33. Михаил Михайлов, 15. Георги Динков, 14. Игнат Дишлиев, 13. Пламен Тенев, 30. Атанас Зехиров, 10. Исус Ангелов, 19. Мартин Райнов, 25. Пауло Жорже, 23. Пламен Крумов, 9. Ангел Костов, 29. Елио Мартинс
Старши треньор: Петър Хубчев

Стадион: „Пловдив”, Пловдив
Главен съдия: Валентин Вълков