3. Локо (Сф) победи с 2:0 Пирин (ГД) в контрола

Локо (Сф) победи с 2:0 Пирин (ГД) в контрола

През първото полувреме в игра за "железничарите" се появи косовският нападател Генч Исени, съобщи кореспондент на Novsport.com

Локомотив (Сф) победи с 2:0 новакът в "А"група Пирин (ГД) в контролна среща, играна на стадион "Искър" в Самоков, съобщи кореспондент на Novsport.com.

Александър Манолов даде аванс на столичния тим в 29-ата минута, а Димитър Илиев оформи крайното 2:0 в 90-ата минута.

Преди това, в 87-ата минута, Борислав Хазуров пропусна да изравни за неврокопчани. През първото полувреме два пропуска за Пирин (ГД) направи и Виктор Шишков.

Локомотив (Сф) пък остана с човек по-малко във втора поредна контрола. В първата, срещу благоевградския Пирин, червения цвят на картона видя Даниел Гаджев, а днес срещу тима от Гоце Делчев за реплика към съдията Ангел Баялцалиев в 75-ата минута бе изгонен Младен Стоев.

През първото полувреме в игра за Локомотив (Сф) се появи косовският нападател Генч Исени.

Това бе втора победа за "червено-черните" от две изиграни контроли. В предишната, в сряда, тимът на Антон Велков разгроми Пирин (Благоевград) с 5:0.

За Пирин (ГД) пък това бе втора поредна загуба в летните контроли. Преди това тимът на Яков Папарков загуби с 0:1 от втория отбор на Динамо (Москва) в Банско, направи равен 1:1 с Берое в Смолян и победи с 3:0 Пирин (Разлог) в Белица.

Следващата проверка на Локомотив (Сф) е отново в Самоков с друг отбор с името Пирин, но от Разлог, който е новак в единната "Б" група. Пирин (ГД) пък играе следващия си спаринг на 17 юли от 10.30 часа срещу Спартак (Плевен), на комплекс "Пири" край Банско.