3. Локо (София) би Миньор след вратарска грешка (видео и снимки)

Локо (София) би Миньор след вратарска грешка (видео и снимки)

Столичният тим се наложи с 1:0 Миньор (Перник) в Банско

Локо (София) постигна втора победа по време на подготвителния си лагер в Банско. Столичният тим се наложи с 1:0 Миньор (Перник) на стадион „Св. Петър” пред около стотина зрители, сред които и изпълнителният директор Иво Тонев, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград.

Това пък последна проверка за „чуковете” на Антон Велков по време на първия лагер на отбора. Миньор регистрира две загуби (Монтана с 0:1 и Локо София с 0:1) и две равенства (със Септември Симитли 1:1 и със Славия 1:1).

Единственото попадение в днешния мач отбеляза Димо Атанасов в 52-ата след груба грешка на вратарят на перничани Иван Чворович. Стражът не успя да изчисти една върната към него топката и за крилото на Локомотив не бе проблем да я вкара в опразнената врата.

Мачът като цяло не бе особено атрактивен, като през първото полувреме ще се запомнят два удара на Горан Янкович и Мартин Камбуров от фаул. Уникален пропуск за Миньор през втората част направи новото попълнение Румен Рангелов в 61-ата минута, когато овладя топка на гърди и стреля от въздуха, но стражът Румен Тинков спаси.

В петък „железничарите” играят от 11:00 часа с Локо (Пловдив).

700 000 лв. делят Левски от разрешително за строителство на нов стадион

"Сините" трябва да гарантират, че на мястото на "Герена" ще има ново спортно съоръжение