3. Локо (София) би Вихрен в голов трилър

Локо (София) би Вихрен в голов трилър

"Железничарите" се наложиха с 5:3 в последната си контрола в Сандански

Отборът на Локомотив (София) приключи лагера си в Сандански с победа с 5:3 над състава на Вихрен в приятелски мач. Това бе трета проверка за столичани, като първо те паднаха с 1:2 от ЦСКА, а след това направиха 0:0 с Пирин (Гоце Делчев).

Домакините от Вихрен поведоха чрез Русков, но "железничарите" обърнаха до 3:1 след голове на Даниел Генов, Ранджелович и автогол на Тренков.

Резултатът се запази такъв до почивката, а още в началото на второто полувреме Вихрен вкара два бързи гола чрез Костадин Николов и Ромео Николов и до 51-ата минута съумя да възстанови статуквото - 3:3.

Столичани трябваше да чакат до края на мача, за да стигнат до успеха, след като в 85-ата минута Димитър Илиев бе точен за 4:3, а след него Алба оформи крайното 5:3.

В хода на срещата наставникът на "железничарите" Стефан Генов пусна в игра всичките си налични футболисти.

Стартов състав на Локо (София): Кацарев, Хаджиев, Гаров, Ранджелович, П. Димитров, Дюлгеров, Махамат, Маркиньос, Бангеев, Генов, Цанков
Добрин Гьонов: Всяко начало си има край