3. Локомотив Пловдив ще бори каръка срещу Ботев (Враца)

Локомотив Пловдив ще бори каръка срещу Ботев (Враца)

"Смърфовете" не победиха врачани през миналия сезон

Днес от 18:30 ч. Ботев (Враца) приема Локомотив (Пловдив) в мач от четвъртия кръг на efbet Лига. Двубоят на стадион "Христо Ботев" ще бъде ръководен от Красен Георгиев.

Двата отбора записаха по една загуба дотук, но "смърфовете" успяха да спечелят другите си два мача - срещу Хебър и Пирин, докато врачани се наложиха над Ботев (Пловдив) и завършиха наравно със Септември.Тимът, воден от Александър Томаш, ще бъде крайно мотивиран да постигне успех днес, след като през миналия сезон не успя да надделее над този съперник. Пловдивчани загубиха у дома с 2:4, а в двубоят във Враца нямаше голове.

Добрата новина за гостите е свързана с картотекирането на тримата нови бразилци - Луан, Матеус да Силва и Евандро, които попаднаха в групата и вероятно ще запишат първи минути с екипа на "черно-белите".

Феновете на Локо Пловдив искат Крушарски и ръководството вън

Левски получи 1000 билета за гостуването на Славия

Цената на пропуските е 20 лева

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо