3. Лудогорец: Благодарим ви, българи!

Лудогорец: Благодарим ви, българи!

Да бъдем всички на "Васил Левски" на 13 март, призовават шампионите

В четвъртък вечер Лудогорец изигра поредния си исторически мач в Европа, пише официалният клубен сайт.

Триумфът над големия Лацио обаче нямаше как да стане факт, ако не бяхте вие, невероятните фенове, дошли цяла България, за да напълнят стадион "Васил Левски". За нас този успех е по-ценен от всякога, защото не ви разочаровахме. Тази крайна победа в битката с "римските орли" е на цяла България, която отново застана зад отбора.

Благодарим, защото дойдохте от всички краища на страната и забравяйки клубните си пристрастия, от първата до последната минута подкрепяхте мощно Стойчо Стоев и момчетата.

Благодарим, че в най-тежкия момент в мача - когато резултатът беше 0:2 и Лацио вече се виждаше като краен победител, най-силно подкрепяхте Лудогорец, за да дойде невероятния обрат.

Благодарим за цивилизованата и непрестанна подкрепа по време на мача, която мотивира момчетата да дадат всичко от себе си, за да дойде чудото. И да накара тези над 36 000 зрители на "Васил Левски" и милионите, които ни подкрепяха пред телевизионния екран в България и чужбина да се гордеят с Лудогорец.

Историческият триумф на 1/16-финалите в Лига Европа е страхотен, но той ни задължава страшно много. Затова Лудогорец вече се подготвя сериозно за следващото голямо изпитание - домакинството на Валенсия от 1/8-финалите в Лига Европа на 13 март от 20,00 ч. на "Васил Левски".

Да бъдем всички на "Васил Левски" на 13 март, призовават шампионите.