3. Лудогорец пази асове за ПСЖ

Лудогорец пази асове за ПСЖ

Верея плаши с форма вкъщи

Днес ще бъде генералната репетиция на Лудогорец за първия домакински мач от груповата фаза на Шампионската лига - срещу ПСЖ на 28 септември. „Орлите" гостуват на новака в Първа лига Верея, като треньорът Георги Дерменджиев има доста проблеми със състава. Аут заради контузии са бековете Сисиньо и Витиня, а Натанаел ще бъде запазен за срещата с френския гранд. Така пловдивският специалист ще трябва да прекроява своята отбрана и най-вероятно като десен защитник ще действа халфът Лукас Саша. Има вариант, при който позицията ще заеме централния бранител Георги Терзиев, който е бил ползван като бек. За срещата с ПСЖ ще бъде запазен и капитанът Светослав Дяков. Той получи тежък удар по време на гостуването в Базел и от тогава не е
играл. Възможно е халфът да влезе в игра след почивката. Добрата новина в лагера на шампионите е свързана с възстановяването на голмайстора Клаудиу Кешерю, който не игра срещу Ботев (Bp). Иначе в атаката Дерменджиев навярно ще заложи на всичко най-добро, като редом до Марселиньо, ще играят Върджил Мисиджан, Вандерсон и новата звезда Джонатан Кафу, който ще е централен нападател.

Новакът Верея излиза в домакински мач срещу шампиона Лудогорец пред собствена публика. Старозагорци до момента имат пълна успеваемост у дома и постигнаха 3 победи над ЦСКА-София (1:0), Ботев (Пд) (1:0) и Монтана (3:0), като през седмицата те победиха и в турнира за Купата на България втородивизионния Левски Карлово и продължават на 1/8-финалите. Именно в този двубой старши треньорът Александър Томаш даде почивка на някои от основните играчи. Очакванията са отборът да заложи на опитни и рутинирани футболисти, които имат достатъчно стаж в „А" група срещу безспорния фаворит от Разград.

"Диема Спорт" 2 ще излъчи пряко мача от 21:15 ч, а Novsport.com ще го следи на живо чрез традиционното си чат-описание по минути!

Равносметка: ЦСКА с рекордна селекция

Лиъм Купър стана №1 по заплата за всички времена

НА ЖИВО: Хебър - Септември Сф 1:1

"Зелените" с човек по-малко, гледайте мача тук...

Удариха нова тесла на феновете на Черно море преди битката за Варна

Невиждана охрана за битката за Варна

Полицията ще е на щрек за евентуални сблъсъци между двете агитки

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша с ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза