3. Лудогорец разнищи и Динамо (Букурещ) с 4:2 (ВИДЕО)

Лудогорец разнищи и Динамо (Букурещ) с 4:2 (ВИДЕО)

"Орлите" на Стойчо Стоев имат само победи досега в контролите

Лудогорец победи Динамо (Букурещ) с 4:2 в четвъртата си проверка на английска земя. Това беше четвърта поредна победа за българския шампион от летния лагер на Острова.

Още в 5-ата минута Кишада откри резултата след като остана сам срещу вратаря на Динамо.

В 33-ата минута Дани Абало вкара за 2-0 след добър пас на Минев.

Малко по-късно Марселиньо се разписа за класическото 3:0 след центриране на Шоко.

През второто полувреме Динамо успя да върне два гола във вратата на Лудогорец. В 48-ата минута Лемак вкара за 3:1.

Малко по-късно Гавриля вкара второто попадение за Динамо. 3:2!

След самостоятелен рейд Дани Абало бе точен за крайното 4:2!

Така Лудогорец спечели и третия си мач срещу този съперник. През октомври 2011 година Лудогорец прие Динамо в Разград и победи с 2:1, а на 2 юли 2012 година Лудогорец спечели отново, този път с 3:1.