3. Любослав Пенев: Играта ми хареса (ВИДЕО)

Любослав Пенев: Играта ми хареса (ВИДЕО)

Наставникът на Локо Пловдив остана доволен от точката срещу Ботев Пловдив

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Любослав Пенев сподели мнението си след зрелищното градско дерби с Ботев на "Колежа", завършило наравно 2:2.

Наставникът на "смърфовете" похвали своите футболисти за характера и желанието, което те демонстрираха до последната минута.

"Играта ми хареса. Изиграхме един добър мач, поздравявам момчетата и феновете. Създадохме немалко положения, особено в началото на второто полувреме. Това ще се отработи. Искам в тези ситуации да бъдем изключително безкомпромисни, Ако тям бяхме изравнили, щяхме да имаме психологическо предимство и може би щяхме да победим. Сега ни предстои възстановяване и в петък ни предстои нова битка.