3. Макриев със супер мач при победа над Ашдод

Макриев със супер мач при победа над Ашдод

Българинът първоначално бе оставен на резервната скамейка, но се появи в игра в началото на второто полувреме и бе с основна заслуга за обрата в мача.

Българският национал Димитър Макриев отново се представи отлично при домакинската победа на Ашдод с 3:1 срещу Апоел Акко в мач от 16-я кръг на израелското първенство.

Макриев първоначално бе оставен на резервната скамейка, но се появи в игра в началото на второто полувреме и бе с основна заслуга за обрата в мача.

Гостите поведоха още в 3-та минута с гол на Даян, но в 20-та Охайон изравни резултата.

В 69-та минута Макриев изкара червен картон на Коен и Апоел Акко остана с човек по-малко на терена.

Осем минути по-късно в 77-та минута Мизрахи се разписа и даде гол аванс за Ашдод.

Българският национал Димитър Макриев асистира в 81-та минута за попадението на Лави, който оформи и крайния резултат в срещата.

След тази победа Ашдод се изкачи на осма позиция с 23 точки.