3. Матич: Oчаквах тези аплодисменти (ВИДЕО)

Матич: Oчаквах тези аплодисменти (ВИДЕО)

Наставникът на Септември София беше посрещнат положително от феновете на Арда

Старши треньорът на Септември София Славко Матич остана доволен от играта на неговия тим, но не и от резултата при загубата с 2:3 от Арда Кърджали в полседния мач от четвъртия кръг на efbet Лига.

„Честита победа на Арда. Убеден съм, че и в двата отбора има един малък национален отбор. Излязохме по-офанзивно, Арда се опитва да играе. Имат много добра транзиция.

Второто полувреме спечелихме притежанието на топката. Не е лесно, когато се гони три пъти резултат. Не мога да съм доволен от резултата, нормално е. О

бичам да работя. Момчетата напредват. Трябва време талантът да стане качество. Гледаме противника, анализираме, но искаме да играем нашия футбол. Имаме наша философия. Ако има търпение, ще стане всичко.

Пубиката остана доволна. Очаквах да ме посрещнат с аполодисменти, за кратко време направихме много в Арда“, каза Матич.

Феновете на Локо Пловдив искат Крушарски и ръководството вън

Левски получи 1000 билета за гостуването на Славия

Цената на пропуските е 20 лева

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо