3. Матич: Загубихме мача още преди почивката

Матич: Загубихме мача още преди почивката

Треньорът на Септември проговори за бъдещето си след 0:1 от Славия

„Честита победа на Славия. Мисля, че беше равностоен мач.“

Това заяви Славко Матич, след като воденият от него отбор на Септември (София) загуби столичното дерби със Славия с 0:1 и остана с 2 победи в 13 мача от efbet Лига.

„Първото полувреме загубихме двубоя. Второто полувреме без много шансове за двата отбора. Тактически много грешки. Показахме характер, искахме да изравним, липсваше ни и късмет. Вече четвърти-пети мач, малко ни липсваше“, посочи наставникът на Септември.

„Не е лесно да имаш самочувствие, когато нямаш точки. Загубихме самочувствието си. Имахме повече шансове, виждате сами. Показахме характер второто полувреме и искахме да не загубим този мач. Лидерството идва с опит. Славия е добър отбор и има добър треньор. Жалко, че пак загубихме точки. Продължава животът, има нови мачове. Преди мачовете с Левски и Лудогорец трябва да работим върху много неща. Те са от горната половина на таблицата. Трябва да имаме още повече подкрепа. Не е лесно, когато се губи. Трябва да се работи и да се продължава напред. Последните две седмици имахме здравословни проблеми. Трябва просто повече да се работи, да се държи съблекалнята здраво“, посочи Матич, а после бе помолен да коментира информациите, че ще се раздели със Септември.

„Информация за тим от Африка не знам откъде са. Ще имам разговор с президента тази седмица, друго няма какво да коментирам.“

Феновете на Локо Пловдив искат Крушарски и ръководството вън

Левски получи 1000 билета за гостуването на Славия

Цената на пропуските е 20 лева

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо