3. Майкъла: Ще бием Виктория Пилзен с дузпи

Майкъла: Ще бием Виктория Пилзен с дузпи

"Вярвам, че ще видим друг отбор в четвъртък", заяви той

Бившият футболист и изпълнителен директор на ЦСКА Георги Илиев - Майкъла е оптимист за крайния изход на сблъсъка между ЦСКА и Виктория (Пилзен) от плейофите за влизане в групите на Лигата на конференциите.

В първата среща преди седмица тимът от “Българска армия” отстъпи с 0:2, а реваншът е утре в столицата. “В Чехия играхме страхливо. Допуснахме грешки и сами се победихме. Те не ни надиграха. Подобни пропуски видях и срещу Пирин, когато също не играхме добре. И да не се оправдават, че са мислили за европейския мач. Това е ЦСКА. Излизаш и побеждаваш във всяка среща с добра игра. Не е присъщо за Стойчо Младенов отборът му да е непостоянен. Тези футболисти трябва да разберат, че са длъжни на клуба и е време да дожат, че заслужават оказаната им чест да носят червената фланелка. Взимат си навреме заплатите. Получават много пари и ако искат да продължат да играят в ЦСКА, трябва задължително да отстранят Пилзен”, заяви бизнесменът пред “Тема Спорт”.

“Вярвам, че в четвъртък вечер ще видим един променен отбор и ще победим с 2:0 в редовното време, а след това ще ги отстраним с дузпи. Вкарваме един гол през първото полувреме, още един през второто и готово. Не е толкова трудно”, каза още Майкъла, според когото чехите не са “нищо особено”.

700 000 лв. делят Левски от разрешително за строителство на нов стадион

"Сините" трябва да гарантират, че на мястото на "Герена" ще има ново спортно съоръжение