3. "Меридиан мач": УЕФА спря Генов за Локо - Левски

"Меридиан мач": УЕФА спря Генов за Локо - Левски

УЕФА спря Генов за Локо - Левски, пише на страниците си "Меридиан мач". Стефан Спасов ще свири отложения мач за купата. Назначение от УЕФА спря най-добрия български съдия Антон Генов за дербито от 1/16-финалите в турнира за Купата на България Ло-ко (Сф) - Левски.

От съдийската комисия отмениха наряда на арбитъра, тъй като той ще пътува за Португалия, където в четвъртък ще свири двубоя от група Е на Купата на УЕФА между Брага и Волфсбург. При създалата се ситуация напеченият мач в „Надежда" бе поверен на пернича-нина Стефан Спасов-Пастата. Негови помощници ще са Крум Стоилов и Николай Марков, а за четвърти съдия бе избран Никола Попов.

В същото време нападателят на Левски Жеан Карлос изненадващо получи почивка от старши треньора Емил Велев. Бразилецът бе единственият, който не взе участие в сутрешното занимание на отбора вчера. След мача с Миньор (Пк) в неделя Карлос е помолил треньорското ръководство да остане на гости при своите сънародници от Миньор. В мача с Миньор (Пк) бразилецът влезе като резерва на Гаджев в 77-ата минута. Всички останали футболисти са на линия за дербито с Локомотив (Сф) утре.
Феновете на Локо Пловдив искат Крушарски и ръководството вън

Левски получи 1000 билета за гостуването на Славия

Цената на пропуските е 20 лева

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо