3. Младшата възраст на "моряците" разгроми Спартак Пд с 4:0

Младшата възраст на "моряците" разгроми Спартак Пд с 4:0

Черно море продължава да е лидер в класирането с пълен актив от 9 точки

Юношите младша възраст на Черно море продължиха победния си ход в Елитната ни футболна група до 17 г.

В 3-ия кръг макар и без капитана си и национал Лъчезар Йорданов ,те разгромиха връстниците си от Спартак Пд с убедителното 4:0. Варненци взеха инициативата още от самото начало , но през първото полувреме пропуснаха няколко изгодни положения , като уцелиха и гредата.

След почивката моряците материализираха игровото си превъзходство. В 50-ата мин Виктор Попов откри резултата, а 6 мин по късно Радослав Вичев покачи на 2:0. В 64-ата мин Йордан Радев реализира дузпа отсъдена за игра с ръка в наказателното поле, а в 70-ата същото стори и Георги Вълов за нарушение срещу него. Пред клубния сайт наставникът на победителите Тодор Марев сподели, че след направените корекции на почивката възпитаниците му са се справили с добре организираната защита на съперника. Следващата събота Черно море, който е лидер във временното класиране с пълен актив от 9 точки и голова разлика 12:2 ,гостува на Марек в Дупница.

Черно море 17: Ростислав Маринов,Мартин Дичев,Георги Топалов,Александър Цариградски/60-Георги Вълов/, Йордан Радев,Виктор Попов,Йордан Атанасов/50-Александър Стефанов/,Радослав Вичев, Даниел Димов/65-Петър Вуцов/, Мартин Минчев,Синан Мехмедов/75-Алекс Георгиев/.