3. Момчил Цветанов след 0:4: Разликата не е толкова голяма! (ВИДЕО)

Момчил Цветанов след 0:4: Разликата не е толкова голяма! (ВИДЕО)

Изключително добра година за българския национален отбор, изуми с мнението си футболистът

Странно изказване направи Момчил Цветанов след срамното представяне и загубата от Швейцария с 0:4. Той заяви, че годината, която изпраща представителният ни тим е изключително добра с оглед на показаната игра и положителният баланс. Цметанов също така втрещи с мнението, че през първата част на мача с "кръстоносците" той и съотборниците му са били равностойни на съперника.

"Целият план ни се обърка след първия гол. Той ни стъписа и след това техните положения просто влязоха. Швейцарците направиха хубави атаки и вкараха красиви голове. Жалко, че второто полувреме не успяхме да се противопоставим. След първия гол агресията в нашия тим спадна и те се възползваха. Не мисля, че разликата е толкова голяма - през първото полувреме, когато стоим заедно и си говорим, се получават нещата. Не ни позволиха да играем. Жалко, че не задържахме резултата. Трябва да подобрим атаката. Изключително добра година за българския национален отбор. В последните мачове играем добре, имаме положителен баланс в резултатите, играем срещу много добри съперници. Трябва само напред и нагоре да вървим", коментира халфът.
Равносметка: ЦСКА с рекордна селекция

Лиъм Купър стана №1 по заплата за всички времена

НА ЖИВО: Хебър - Септември Сф 0:1

"Зелените" с човек по-малко, гледайте мача тук...

Удариха нова тесла на феновете на Черно море преди битката за Варна

Невиждана охрана за битката за Варна

Полицията ще е на щрек за евентуални сблъсъци между двете агитки

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша с ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза