3. Монтана и Черноморец направиха две нули на "картофената нива" - стадион "Огоста" (видео)

Двата тима направиха изключително скучен двубой

Отборите на Монтана и Черноморец завършиха 0:0 в среща от 9-ия кръг на "А" група.

Гостите от Бургас имаха страхотен шанс да открият резултата в 33-ата минута, когато Мартин Тошев бе на отлична позиция, но не успя да разпечата вратата на Христо Иванов.

Домакините също бяха близо до гола. В 37-ата минута Атанас Чепилов стреля от малкия ъгъл и нацели напречната греда, като по този начин изпусна уникална възможност да даде преднина на домакините.

Второто полувреме бе изключително скучно и опасности пред двете врати почти нямаше.

Това бе трето поредно нулево равенство за "акулите" далеч от дома.

След него те делят 2-ото място с Литекс с по 19 точки - две по-малко от лидера Левски, но и мач повече.

Така бургазлии не успяха да победят своя съперник в трети пореден мач. Теренът на стадион "Огоста" също спомогна за ниското качество на двубоя.

МОНТАНА - ЧЕРНОМОРЕЦ 0:0

МОНТАНА: Хр. Иванов, Мечечиев (31- Илиев), Жеков, Трифонов, Наков, Личков, М. Иванов (34 - Мичев), Гаджев - к, Едуардо, Антонов (73 - Христов), Чепилов

ЧЕРНОМОРЕЦ: Борел, Зайц, Дянков - к, Хайри, Старокин, Нуньо, Андре, Паланков (75 - Фернандес), Дос Сантос (61 - Крумов), Андонов (69 - Койта), Тошев

Стадион: "Огоста" - Монтана, 1500 зрители

Жълти картони: Личков, Едуардо, Гаджев, Илиев (М), Хайри (Ч)