3. Монтана излъга минимално Берое (ВИДЕО)

Монтана излъга минимално Берое (ВИДЕО)

Домакините с трета победа през сезона

Монтана стигна до минимална победа с 1:0 над Берое в двубой от десети кръг на "А" група. Двубоят бе напълно равностоен, но домакините все пак стигнаха до попадение чрез Борислав Балджийски в началото на второто полувреме. За отбора на Ферарио Спасов това е трети успех от началото на първенството.

Двубоят се игра при ужасни условия на стадион "Огоста", който бе подгизнал и максимално затрудняваше състезателите. С успеха си Монтана прекъсна серия от пет мача без победа над този съперник.

Гостите започнаха срещата по-добре и владееха по-дълго топката. Иса имаше добра възможност в седмата минута, но Христо Иванов направи първото си чудесно спасяване.

Спас Делев бе изключително активен през целия мач и в 22-ата минута бе близо да открие, но защитник го блокира в последния момент.

Домакините имаха претенции за дузпа за падане на Йордан Тодоров в наказателното поле, но съдията Ивайло Стоянов замълча.

Игор Джоман пробва да изненада Иванов с удар от дистанция в 32-ата минута, но вратарят пак се справи.

Втората част започна с опасен удар на Минчев, който профуча над вратата на Берое.

Спас Делев пък опропасти най-чистата ситуация за тима си като стреля с глава, но Иванов изби удара му с една ръка.

Веднага след това Балджийски наказа Берое за пропуските. Той направи добавка, след като Макенджиев бе спасил удар на Илиев.

Берое логично натисна, но най-добрият за Монтана в мача Христо Иванов продължи с отличните си изяви. Той спаси два много опасни удари на Спас Делев и Динков.

Монтана пък пропусна при контра да вкара на два пъти в края. Със сериозен пропуск се отличи Мичев, който бе изведен на чудесна позиция.

Дъщеря на легенда на Спартак Вн нажежи страстите преди варненското дерби

Тя поиска да махнат плакатите

ЦСКА благодари на феновете си

Вижте какво написаха "червените"

700 000 лв. делят Левски от разрешително за строителство на нов стадион

"Сините" трябва да гарантират, че на мястото на "Герена" ще има ново спортно съоръжение