3. Монтана нанесе трета загуба на Миньор

Монтана нанесе трета загуба на Миньор

Трета загуба от три изиграни мача записа отборът на Миньор. Тимът на Тони Велков падна този път при визитата си на Монтана.

”Огоста” видя 3:1 за отбора на Атанас Джамбазки и първи три точки през сезон 2010/11.

Първите 20 минути гостите от Миньор тотално доминираха на терена, но голът падна в тяхната врата. Едуардо изведе Антонов и играещият в Монтана като преотстъпен от Левски таран не остави никакви шансове на Иванов за 1:0. След половин час игра се стигна до страхотно разбъркване в пеналта на монтанци, като футболист на тима изчисти топката от голлинията.

В 54-ата минута „чуковете” стигнаха до 1:1. Стоев изпълни пряк свободен удар и след като топката прехвърли всички футболисти на Монтана влетя във вратата на Иванов. До края на срещата обаче домакините желаеха повече трите точки и закономерно ги постигнаха.

В 76-ата минута Илиев стреля от около 40 метра и прати топката в горния ляв ъгъл на вратата на Иванов - 2:1. 10 по-късно Мичев напредна и за трети път порази вратата на Миньор.

Монтана – Миньор 3:1
(1:0) Антонов 20’
(1:1) Стоев 54’
(2:1) Илиев 76’
(3:1) Мичев 86’

Монтана: Хр. Иванов; Мечечиев, Жеков (к.), Иванов, Личков, Наков, Мичев, М. Иванов (65-Христов), Едуардо, Антонов (72-Тодоров), Чепилов (56-Илиев);

Миньор: Ив. Иванов (к.); Олегов, Христозов, Златков, Стоев (75-Петров), Цветков (46-Рангелов), Хазуров, Господинов (65-Янкович), Витанов, Иванович, Марков;

Жълти картони: Личков (М); Стоев, Марков (Мин)