3. Кризата в Локо (София) се задълбочава след нули в "Надежда"(ВИДЕО)

Кризата в Локо (София) се задълбочава след нули в "Надежда"(ВИДЕО)

Отменен гол за Хебър

Локомотив (София) разочарова в "Надежда" след 0:0 срещу Хебър в първи мач от 10 кръг на efbet лига.

Тимът на наставника Иван Колев остава без успех от средата на август насам и след 10 мача има само 2 успеха дотук през кампанията.

Пред собствените си фенове "железничарите" пропуснаха някоколко добри възможности за гол, докато попадение на гостите бе отменено след намеса на ВАР.

Двубоят в "Надежда" започна мудно с игра предимно в центъра на терена и без положения пред някоя от двете врати.

В средата на първата част отбланата на гостите се пропука, а Анте Аралица се озова на добра позиция, но ударът му бе лесен за спасяване от Марсио Да Роса.

Постепенно Хебър започна да се чувства комфортно и установи контрол на мача.

В 33-ата минута Аралица засече с шпагат центриране по земя, но топката попадна право в ръцете на вратаря на Хебър.

Така дойде 38-ата минута, когато при наглед спокойна ситуация Александър Любенов изпусна наивно топката и Набил Макни я вкара на празна врата.

Ситуацията обаче бе разгледана на монитор, след като ВАР привика Мартин Великов да анализира единоборството между двамата и в крайна сметка попадението бе отменено заради нарушение в атака.

След почивката срещата се отвори, а "железничарите" пропиляха две перфектни възможности за попадения.

Първо Анте Аралица бе изведен зад отбраната, а бившият нападател на Локо (Пд) успя да преодолее и вратаря на гостите, но ударът му бе избит пред голлинията от Бразао.

В 70-ата минута Дос Сантос също се озова очи в очи с Да Роса, но стражът успя да парира с крак.

Последваха минути, в които и двата тима опитаха да стигнат до успеха, но това така и не се случи.

Локо София – Хебър 0:0

Стартови състави:

Локо София: 24. Александър Любенов – 12. Бруно Франко, 25. Джани Дос Сантос, 4. Диме Димов, 10. Валентин Николов (К), 31. Красимир Станоев, 26. Мамаду Диара, 13. Селсо Рапосо, 8. Симеон Славчев, 29. Анте Аралица, 47. Стефан Ламбез

Резерви: 88. Жарко Истатков, 11. Анисе Бру, 5. Атанасиос Пицолис, 44. Мики Орачев, 18. Светослав Диков, 3. Доналдо Атска, 22. Ивайло Найденов, 77. Ерик Манолков, 98. Стив Траоре

Старши треньор: Иван Колев

Хебър: 97. Марсио Да Роса, 44. Николай Николаев (К), 55. Мартин Михайлов, 18. Радослав Терзиев, 88. Милен Гамаков, 21. Божидар Пенчев, 15. Уилям Фонкеу, 11. Душан Вукович, 10. Атанас Кабов, 98. Георги Търтов, 70. Набил Макни

Резерви: 1. Петър Дебърлиев, 8. Кристиан Андонов, 23. Калоян Пехливанов, 9. Калоян Кръстев, 29. Шейх Диаманка, 84. Стилиян Тисовски, 19. Георги Стайков, 24. Енцо Ел Фатахи, 7. Олексий Збун

Съдия: Мартин Великов

Иван Колев: Пет пъти излизаме сами срещу вратаря и нищо...

Ботев (Пд) пусна билетите за мача с Левски

От клуба припомнят, че в продажба са и пакетни пропуски за трите домакинства през октомври