3. Нападател на Лудогорец е пред завръщане в Испания

Нападател на Лудогорец е пред завръщане в Испания

Нападателят на Лудогорец - Ихинио Марин може да се завърне в родния си клуб Мурсия. 28-годишният футболист бе свързван с доста отбори, но испанците са най-настоятелни и са най-близо до подписа му, пише "Мач Телеграф".

Мурсия в момента се намира в третото ниво на испанския футбол, но иска да се бори за промоция в Сегунда дивисион. За целта на клуба му трябва класен голаджия, който да поведе останалите си съотборници към победи.

Медиите в Испания твърдят, че Ихинио се вписва чудесно в този профил. Освен това той има предимство пред останалите кандидати с факта, че е юноша на клуба, макар и да не успява да пробие в първия състав. Очаква се и самият играч да бъде заинтригуван от това предложение.

В момента испанецът е четвърти избор за атаката на Лудогорец и трябва да стане чудо, за да стане първи. През миналото първенство бе преотстъпен на Гурник, където изигра 7 мача и вкара 3 гола.

Най-вероятно Мурсия също ще търси вариант да го вземе под наем, но не е ясно дали "Орлите" ще се съгласят на подобна сделка. Според запознати шампионите искат да продадат нападателя, за да си избият поне част от парите, които вложиха в него.

Феновете на Локо Пловдив искат Крушарски и ръководството вън

Левски получи 1000 билета за гостуването на Славия

Цената на пропуските е 20 лева

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо