3. Нефтохимик спечели регионалния турнир за купата на Аматьорската лига

Нефтохимик спечели регионалния турнир за купата на Аматьорската лига

Днес "шейхове" победиха с 1:0 отбора на Ахелой, миналогодишен шампион в Бургаската А регионална група

Нефтохимик (Бургас) спечели регионалния финал в турнира за купата на Аматьорската лига в Бургаска област. Днес "шейхове" победиха с 1:0 отбора на Ахелой, миналогодишен шампион в Бургаската А регионална група.

Единственото попадение реализира Александър Дерменджиев още в 10-ата минута след пас на защитника Деян Лефтеров.

През по-голямата част от мача бургазлии доминираха в мача, докато домакините от курортното селище играха затворено и разчитаха на контраатаки.

В техните редици личаха ветераните Васил Банов и вратарят Тихомир Тодоров, които имат над 100 мача в професионалния футбол.

Сега Нефтохимик продължава в междуобластния етап от турнира за Купата на Аматьорската лига, където ще срещне представителите на областите Сливен, Ямбол и Стара Загора.