3. Несебър води с 1:0 на Калиакра след първото полувреме

Несебър води с 1:0 на Калиакра след първото полувреме

Калиакра губи с 0:1 на полувремето от гостуващия Несебър в мач, който се играе на осветление на градския стадион в Каварна, предаде кореспондент на Novsport.com.

Домакините владееха инициативата през по-голяма част от полувремето, но рядко завършваха атаките си с удар. Първата възможност за гол се откри в 13-ата минута, когато Петков стреля от малък ъгъл, но ударът му излезе в аут.

В 33-ата Стоилов бе изведен сам срещу треньора на гостите Григоров, но се забави и ударът му бе париран от централния бранител на гостите Колев. В 40-ата мин. При идентична ситуация, Петков изведе Стоилов на чиста позиция, и той стреля право в ръцете на Григоров.

Секунди по-късно топката срещна ръка на бранител на Несебър, но ситуацията бе подмината от главния съдия Асен Николов.

Гостите поведоха в 44-ата минута, след като Венцислав Христов се възползва при разбъркване в наказателното поле на Калиакра след корнер и не сгреши. Това бе първият удар към вратата на Калиакра.

Загуба с 1:9 за юношите на ЦСКА