3. Пирин с класика над Локо (Пд) (ВИДЕО+СНИМКИ)

Пирин с класика над Локо (Пд) (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Орлетата" с трета поредна победа на нула в контролите

Новият член на "А" група Пирин (Благоевград) победи в контролен мач Локомотив (Пловдив) с 3:0.

Срещата се игра на стадиона в град Добринище пред стотина зрители.

Капитанът на "орлетата" от Благоевград Владислав Златинов откри резултата в 15-ата минута.

Опитният голмайстор прати майсторски топката с глава в мрежата зад Скорчев след прецизно, остро центриране на Тони Тасев от ъглов удар към близката греда.

Резултатът стана 2:0 в 73-ата минута, когато се разписа резервата Мартин Тошев след пробив на Тодор Траянов.

В 85-ата минута падна и третото попадение в мрежата на Локомотив след автогол на Христо Стамов. Топката се отби от защитника след изстрел от пряк свободен удар в гредата на Антонио Хаджииванов.

Съставите:

Пирин: Костов, Виячки, Николов, Башлиев, Дяков, Костадинов, Сандански, Карапетров, Тасев, Златинов, Наков (резерви - Ганев, Гогов, Божинов, Траянов, Бенгюзов, Сандев, Попев, Благов, Туджаров, Хаджииванов, Коцев, Тошев, Дюлгеров).

Локомотив: Скорчев, Якимов, Стоянов, Стамов, Котев, Оливие, Вълчев, Дани Кики, Бакалов, Карагерен, Камбуров (резерви - Кацарев, Траянов, Иванов, Пейчев, Чукалов, Димитров, Янъков, Велковски).

8 юли Пирин (Бл) - Левски
11 юли Пирин (Бл) - Гандажасар (Армения)

Томаш пуска двама българи титуляри срещу Септември София

Иван Турицов и Илиан Илиев ще стартират от първата минута

ЦСКА ще се връща към победите срещу Септември София

"Армейците" вдигнаха нивото в последния месец и търсят засължителни три точки днес

Гонзо за протеста срещу БФС: Феновете нападнаха националния отбор

"Тези фенове бяха против България", каза президентът на БФС

Ботев Пд се връща на "Колежа" за тежък тест с Левски

"Сините" искат да продължат напрежението над Лудогорец с нова победа

Загорчич атакува Венци Стефанов: Вярвате на човек, който говори глупости (ВИДЕО)