3. Рефер почна и довърши Черно море в Разград (ВИДЕО)

Рефер почна и довърши Черно море в Разград (ВИДЕО)

Никой не разбра защо бе изгонен Васил Панайотов

Лудогорец и Черно море изиграха страхотен мач на "Хювефарм Арена", може би един от най-добрите в Efbet лига този сезон. Шампионите спечелиха изключително драматично срещу бойкия тим на Илиан Илиев и поне засега остават в борбата за титлата с ЦСКА.

Неприятен привкус, обаче остави с действията си реферът Георги Гинчев. След 1:2 на почивката, той буквално "почна" гостите, за да ги "довърши" в 75-та минута с измислен червен картон на Васил Панайотов. Съдията започна да вдига картони за нарушения на варненци в един изключително коректен и динамичен двубой. Цели четирима футболисти на Черно море бяха декорирани в "жълто" и само се чакаше моментът, в който някой да бъде повторен...

И това се случи именно в 75-та минута, когато Панайотов действително извърши нарушение, като подсече крака на Спас Делев на сантиметри вътре в наказателното поле. Дузпа бе отсъдена, но никой не разбра защо халфът на Черно море бе изгонен за втори жълт картон...Нарушението в никакъв случай не изискваше това.

В крайна сметка гостите останаха с десет души и им беше видимо трудно да неутрализират готовите на всичко футболисти на Лудогорец в търсенето на победен гол. И в крайна сметка крепостта на Черно море рухна, а феновете на "моряците" пак имат материал за коментар относно съдийството срещу любимия им тим...

Феновете на Локо Пловдив искат Крушарски и ръководството вън

Левски получи 1000 билета за гостуването на Славия

Цената на пропуските е 20 лева

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо