3. Септември би Миньор с 3 гола за 6 минути (ВИДЕО)

Септември би Миньор с 3 гола за 6 минути (ВИДЕО)

Столичани с класика в Петрич и равни точки с лидера във Втора лига

Септември (София) спечели с 3:0 гостуването си на Миньор в Перник.

Столичани вкараха 3 гола за 6 минути в Петрич и заеха второто място във временното класиране на Втора лига след първия мач от 32-рия кръг.

Те вече имат равни точки с лидера Етър (59), докато „чуковете“ остават на 6-а позиция с 51 и в серия от три поражения за първенство.

Първото полувреме завърши без голове, но през втората част гостите вкараха три гола в рамките на 7 минути и така изковаха победата.

Първото попадение реално беше нередовно, след като на телевизионните камери ясно се видя, че Марио Илиевски е в положение на засада при удара на Атанас Кабов в 59-ата минута. Само четири минути по-късно Айкут Рамадан засече центриране от дясно и вкара в долния ляв ъгъл на вратаря Даниел Леонтиев.

В 65-ата минута стана и 3:0 като Марио Илиевски проби и подаде на Рамадан, който от 10-ина метра засече топката във вратата. До края на мача Миньор имаше едно положение, но Божидар Васев беше в засада, когато стреля в мрежата.

МИНЬОР (ПЕРНИК) - СЕПТЕМВРИ (СОФИЯ) 0:3
0:1 Марио Илиевски (59)
0:2 Айкут Рамадан (63)
0:3 Айкут Рамадан (65)

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

МИНЬОР (ПЕРНИК): 12. Даниел Леонтиев, 20. Андреас Васев - к, 23. Павлин Чиликов, 24. Георги Купенов, 14.  Четин Садула, 15. Емил Ценов, 5. Веселин Васев, 19.  Християн Казаков, 30. Божидар Васев, 13. Добромир Бонев, 9. Методи Костов;

СЕПТЕМВРИ (СОФИЯ): 21. Димитър Шейтанов, 10. Асен Чандъров - к, 7. Айкут Рамадан, 8. Александър Тодоров, 22. Асен  Георгиев, 6. Атанас Кабов, 4. Иван Арсов, 18.  Красиан Колев, 16. Кристиян Пешов, 14. Марио Илиевски, 5. Мартин Стойчев;

Феновете на Локо Пловдив искат Крушарски и ръководството вън

Левски получи 1000 билета за гостуването на Славия

Цената на пропуските е 20 лева

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо