3. Скучно 0:0 между Левски и Динамо (Минск)

Скучно 0:0 между Левски и Динамо (Минск)

Отборите на Левски и Динамо (Минск) завършиха наравно 0:0 в контролна среща, играна на стадион "Адора". Мачът не предложи нищо по-интересно, освен директния червен картон на Фелипе Да Коща в края на първата част. Като цяло Левски бе по-активният тим на терена, но "сините" не успяха да реализират положенията си.

Левски започна по-добре срещата и още в 3-ата минута Дарко Тасевски стреля опасно, но топката не намери целта. В 9-ата минута Монтарут от състава на Динамо стреля, но Георги Петков спаси. Въпреки динамичното начало, двата отбора не създадоха опасни положения пред двамата вратари и най-интересното се случи минута преди края на полувремето, когато Фелипе Да Коща получи директен червен картон за реплика към главния съдия. Впоследствие португалецът напусна терена нервиран и остави своя отбор с човек по-малко.

През втората част обаче „сините” отново заиграха с 11 човека, след като на мястото на Да Коща се появи Миро Иванов. Второто полувреме също не предложи нищо по-интересно. „Сините” пробваха няколко удара от далеч чрез Тасевски и Георги Христов, но вратарят на Динамо Чанович се справи с не толкова силните изстрели. Възпитаниците на Славолюб Муслин пък почти не застрашиха вратата на „сините”, като единствено удар с глава на Чухлей затрудни леко Георги Петков. Така двата отбора не успяха да си вкарат гол и резултатът остана непроменен.

Удариха нова тесла на феновете на Черно море преди битката за Варна

Невиждана охрана за битката за Варна

Полицията ще е на щрек за евентуални сблъсъци между двете агитки

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза