3. Славия се разправи с беззъб Локомотив (Сф) (ВИДЕО+СНИМКИ)

Славия се разправи с беззъб Локомотив (Сф) (ВИДЕО+СНИМКИ)

Веселин Марчев и Фернандо Да Силва донесоха успеха за "белите"

Славия записа втора победа в плейофната фаза, след като победи с 2:0 Локомотив (София) в мач от 30-ия кръг на "А" група. "Белите" диктуваха темпото на терена през целите 90 минути, като футболистите на Локомотив (София) не успяха да създадат реална опасност пред вратата на Георги Петков.

Веселин Марчев изведе домакините през първата част, а Фернандо Да Силва оформи крайното 2:0 в 51-вата минута, след като сам се справи с четирима играчи на столичните "железничари".

ФОТОГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА ВИЖТЕ ТУК!!!

И двете полувремена не предложиха почти никакви футболни достойнства. След многобройни неадекватни действия на отбраната на Локомотив, в 18-ата минута Славия откри резултата. Веселин Марчев се измъкна от отбраната на гостите и сточен удар преодоля Митрев.

Шест минути след началото на втората част "белите" удвоиха аванса си. Фернандо Да Силва проби добре отдясно, навлезе в наказателното поле на Локомотив и между четирима играчи успя да прати топката в мрежата на Митрев за втори път.

Така, Славия остава на третата позиция във втората седмица и вече е на шест точки от опасната зона, като събра 37. Локомотив (София) е с точка повече на втората позиция.