3. Славия тества халф в контрола с дубъла

Славия тества халф в контрола с дубъла

Първият тим победи с 5:0

Представителният отбор на Славия победи с 5:0 дублиращия си тим във втората си приятелска среща в събота.

Мартин Сораков откри резултата в петата минута, а точно 20 по-късно Роберто Райчев удвои.  Четвърт час преди края на редовното време Васил Казълджиев записа името си сред голмайсторите. Останалите две попадения бяха дело на Велко Йеленкович и Кристиян Балов в 78-ата и 85-ата минута.

В двубоя взе участие халфът Велислав Минков, който кара пробен период при "белите". По-рано днес воденият от Златомир Загорчич състав загуби с 0:1 от Сливнишки герой в първата контрола за деня.

Славия изигра тези проверки заради отлагането на мача срещу Лудогорец от втория кръг в efbet Лига.

Славия: Илиян Илиев, Чунг До, Куентин Зеедорф, Мартин Георгиев, Велко Йеленкович, Кристиян Стоянов, Велислав Минков (на проби), Роберто Райчев, Кристиян Балов, Васил Казълджиев, Мартин Сораков

Славия II: Росен Койчев, Михаил Ценов, Димитър Андонов, Александър Василев, Калин Любомиров, Самуил Колев, Борис Тодоров, Владимир Драганов, Васил Узунов, Марко Милетич, Любомир Костов