3. Славия води на Вихрен с 1:0 след едно полувреме игра

Славия води на Вихрен с 1:0 след едно полувреме игра

Славия води на Вихрен (Сандански) с 1:0 след едно полувреме игра в последна среща от 10-ия кръг на "А" група. Голът отбеляза Георгиевски в 26-ата минута.

Двубоят се играе на стадион "Овча купел" в София, а главен съдия е Петър Тончев. Мачът започна добре за домакините, като още в самото начало след разбъркване в наказателното поле Славчо Георгиевски имаше възможност да открие резултата. В 26-ата минута националът Благой Георгиев проби по левия фланг, подаде на Георгиевски във вратарското поле и направи 1:0. 10 минути по-късно Тодор Колев бе изведен сам срещу вратаря на гостите Лучини, но не успя да увеличи преднината на Славия. Ето и стартовите състави на двата тима:

Славия: 12. Кирев   21. Дяков   4. Георгиевски   7. Бл. Георгиев   24. Павлов   25. Треновички   33. Г. Иванов   27. Попара   8. Н. Петров   5. Кавдански   10. Колев

Вихрен: 1. Лучини   8. Фредерико   3. В. Георгиев   5. Еламе   4. Баев   6. Фехер   10. Карадимитрус   19. Тихамер   20. Сантош   17. Еривертон   29. Ив. Димитров
Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза