3. Спартак (Пловдив) отнесе Несебър в контрола - 4:0

Спартак (Пловдив) отнесе Несебър в контрола - 4:0

Отборът на Спартак (Пловдив) разнебити Несебър с 4:0 в контрола, играна днес в Поморие. Головете за пловдивчани вкараха Георги Стоянов, Иван Площаков и Пламен Коларов. Колоритният защитник Стоян Терзиев – Мечката се задържа само 1 час на терена. Реферът Максим Недев прогони Мечката след 2 жълти картона. Новото попълнение Иван Мекиков се отчете с гол и асистенция. Несебър изтърваха дузпа още в самото начало.

Отборът на Спартак (Пловдив) разнебити Несебър с 4:0 в контрола, играна днес в Поморие. Головете за пловдивчани вкараха Георги Стоянов, Иван Площаков и Пламен Коларов. Колоритният защитник Стоян Терзиев – Мечката се задържа само 1 час на терена. Реферът Максим Недев прогони Мечката след 2 жълти картона. Новото попълнение Иван Мекиков се отчете с гол и асистенция. Несебър изтърваха дузпа още в самото начало.

Спартаклии дръпнаха в резултата още в 20-ата минута. Тогава Мекиков шутира, вратарят на Несебър отби. Гошо Стоянов обаче довкара отбитата топка за 1:0. Още във втората минута Трендафилов не уличи вратата на Стоян Здравков от дузпа.
В 28-ата мин. Мекиков /на снимката/ заби за 2:0. После Иван Площаков изработи фантастичен гол. Таранът с прозвището Пльоко намери горния ъгъл с глава след перфектно центриране на Красен Трифонов. Още по-красив бе четвъртият гол на пловдивчани. Пламен Коларов лепна страхотно воле от 30 метра и забоде топката в „паяжината”.
Спаринга с Несебър пропусна Евгений Курдов. Нападателят лекува настинка и не тренира с тима.

Спартак – Несебър 4:0
Голмайстори: 1:0 – Г. Стоянов /20/, 2:0 – Мекиков /28/, 3:0 – Площаков /44/, 4:0 – Коларов /57/

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза