3. Спортика изпусна Берое у дома

Спортика изпусна Берое у дома

Женският футболен отбор на Спортика (Благоевград) завърши наравно 1:1 с Берое (Стара Загора) в мач от втория кръг на първенството по футбол за жени

Женският футболен отбор на Спортика (Благоевград) завърши наравно 1:1 с Берое (Стара Загора) в мач от втория кръг на първенството по футбол за жени. Срещата се игра на стадион „Христо Ботев”, а домакините от Благоевград могат да съжаляват за ремито, тъй като през цялото време на мача бяха по-добрият тим.

В 9-ата минута удар на Тина Орешкова от гостите срещна гредата. След още толкова време игра новото попълнение на домакините Кристина Петрунова завърши майсторски атака подхваната през центъра от Вероника Гоцева за 1:0. До края на полувремето отборът на Спортика изпусна още няколко положения, а удар на Михаела Минчева срещна напречната греда.

През втората част домакините стигнаха още до няколко голови положения, проиграни обаче с лека ръка от Кристина Петрунова, която можеше да реши мача.

Така се стигна до 87-ата минута, когато след центриране от фаул вратарката на Спортика се намеси неубедително, и позволи на Лили Милева от Берое да изравни. Домакините от Благоевград бяха без голмайсторката на отбора Гергана Мазнева, която е наказана, а контузия в края на срещата получи Вероника Гоцева.

В друг мач от днес Вихрен 1984 (Сандански) при пълно надмощие изпусна победата срещу Екомед (Пловдив) на терена с изкуствена настилка в курортния град. Двубоят завърши при резултат 0:0,а с пропуски за санданчанки се отчетоха Надежда Димова и Милена Любенова.

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза