3. Стамен Белчев: Глупав червен картон за Жеферсон

Стамен Белчев: Глупав червен картон за Жеферсон

Не мога да си обясня тази постъпка

Треньорът на ЦСКА Стамен Белчев коментира загубата с 2:3 от Лудогорец в Разград.

"Докато бяхме по равен брой играчи бяхме равностойни. Глупав червен картон за Жеферсон. Не мога да си обясня тази постъпка. Преди мача си говорехме, че такива мачове се печелят с разум.

Не успяхме да се справим със ситуациите след картона. Яд ме е, защото бяхме готови да спечелим или поне да не загубим този мач. Все още не са свършили двубоите. В плейофите всеки може да загуби от всеки, така че ако ние направим добра серия до края, ще станем шампиони. Ако бяхме търсили повече футбола, щяхме да стоим по-добре на терена през първото полувреме.

Играта на Каранга не спореше и беше изнервен и можеше да си изкара втори. Влизаме в период с мачове през три дни, но това е положението”, каза Белчев.
Кметът на Враца: Обрахме картофите и се връщаме у дома

Калин Каменов показа чувство за хумор

Две жени ще свирят мачове за Купата на България

Кристина Георгиева и Християна Гутева получиха наряди за срещите от първия кръг на турнира

Красимир Балъков отрече, че ще поеме Хебър

Той определи като спекулации тиражираните информации

Новият шеф на Спартак Варна пред NS за бъдещето на клуба

Новият изпълнителен директор на Спартак Варна Иван Кирилов обяви двете си приоритетни цели

Венци Стефанов за Загорчич: Да отида с букет цветя?

Президентът на Славия обясни идеологията на клуба

Черно море играе контрола без Илиан Илиев

Спарингът ще бъде воден от Веселин Бранимиров

Камара с контузия след мача на Лудогорец с Локомотив (Пловдив)

Офанзивният халф влезе в лазарета

Кишишев хвали Илиан Илиев за работата му в националния

Бившият защитник чака две победи срещу Люксембург и Северна Ирландия

Напрежение в Спартак Вн заради забавени заплати

Член на УС на клуба лично е обещал на футболистите, че в четвъртък всичко ще им бъде платено и занапред плащанията ще са редовни