3. Стамен Белчев: Обратът е напълно възможен

Стамен Белчев: Обратът е напълно възможен

Защитниците не си свършиха работата, но трябва да забравим този мач, заяви спецът

Треньорът на ЦСКА Стамен Белчев не губи надежда за реванша с Левски, въпреки днешната тежка загуба на тима му с 0:2.

„Наистина проблемите ни не са малко, но не това е важното. Просто днес отбора не успя да покаже истинското си лице. Да, имаше хора, които не бяха играли доста време, а сега трябваше да са на терена, но това не е оправдание.

Мисля, че през първото полувреме ЦСКА стоеше по-добре на терена, но през второто Левски ни надигра”, заяви наставникът.

„Исках да играем бързо с топката и да използваме фланговете, а когато загубим топката – да бъдем близко до противника и да ги пресираме. За съжаление не се получи и трябва да си извадим поуки”, каза още Белчев.

И при двата гола защитниците ни трябваше да си търсят нападателите, което е и задачата им, а нашите стояха в зоната без да се оглеждат. Делио Роси не ме изненада с нищо. Той знаеше, че двата бека ще са нови футболисти и се опитаха от там да минават, но в общи линии не ме изненада”, категоричен бе наставникът на ЦСКА.

„Трябва да си извадим поуките и да продължим напред. Трябва да забравим по най-бързия начин този мач и да се върнем към победите, където ни е мястото. Обрата е възможен. Ще се постараем да спечелим втория мач и да се представим далеч по-добре. Всичко зависи от нас”, завърши Белчев.

Две жени ще свирят мачове за Купата на България

Кристина Георгиева и Християна Гутева получиха наряди за срещите от първия кръг на турнира

Красимир Балъков отрече, че ще поеме Хебър

Той определи като спекулации тиражираните информации

Новият шеф на Спартак Варна пред NS за бъдещето на клуба

Новият изпълнителен директор на Спартак Варна Иван Кирилов обяви двете си приоритетни цели

Венци Стефанов за Загорчич: Да отида с букет цветя?

Президентът на Славия обясни идеологията на клуба

Черно море играе контрола без Илиан Илиев

Спарингът ще бъде воден от Веселин Бранимиров

Камара с контузия след мача на Лудогорец с Локомотив (Пловдив)

Офанзивният халф влезе в лазарета

Кишишев хвали Илиан Илиев за работата му в националния

Бившият защитник чака две победи срещу Люксембург и Северна Ирландия

Напрежение в Спартак Вн заради забавени заплати

Член на УС на клуба лично е обещал на футболистите, че в четвъртък всичко ще им бъде платено и занапред плащанията ще са редовни

Паро за ЦСКА: Няма как със случайни играчи да създадеш голям отбор