3. Стойчо Младенов: Браво на момчетата, отлична тактическа дисциплина! (ВИДЕО)

Стойчо Младенов: Браво на момчетата, отлична тактическа дисциплина! (ВИДЕО)

"Отстъпихме в агресията през второто полувреме, започваме веднага с разузнаването на Виктория (Пилзен)"

Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов остана доволен от класирането на тима му за плейофа в Лигата на конференциите.

"Браво на момчетата. Отлична тактическа дисциплина през цялото време. Справихме се, това бе важното. Първият мач ни даде изключително добро предимство. Отбелязахме и гол, което бе изключително важно.

Играхме рационално. Изключително дисциплинирано, без рискове. Да, допуснахме повече брак, отколкото в София, но това е оправдано. Противникът бе агресивен, а съдийството позволи подобна агресия. Но това е част от футболната игра и ние трябва да се справим с това.

От тактическо естество момчетата възприемат всичко и го изпълняват перфектно. Надявам се да подобряваме физическата мощ и агресия, защото второто полувреме отстъпихме в агресията.

Нека се порадваме на победата, тогава ще мислим за съперника. Веднага се захващаме с разузнаването на следващия съперник (б.р. - Виктория Пилзен)", коментира Младенов.

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо