3. Стойчо Младенов: Можеше да вкараме още толкова (ВИДЕО)

Стойчо Младенов: Можеше да вкараме още толкова (ВИДЕО)

"Отлично изигран мач, след 60-ата минута започнахме да отпадаме физически"

Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов коментира победата с 4:2 над Осиек. Специалистът остана доволен от играта, но акцентира върху лошото физическо състояние на отбора.

"Отлично изигран мач. С хубави комбинации, които ни донесоха авнс. Вкарахме четири, имахме положения за още за толкова. Радващо е. Лека по лека набираме скорост. Има обаче още много какво да се желае. Видя се през второто полувреме, когато загубихме свежест.

Допуснахме два нелепи гола. От нищото. Изключително доволен и радостен съм, защото футболистите ми показват сериозен интелект. За десет дни успяха да свикнат с изискванията, които имам към тях. Първото полувреме беше впечатляващо, след 60-ата минута започнахме да отпадаме физически.

Това  една голяма победа за нас. Дава ни преднина за реванша. Надявам се с връщането на някои футболисти да сглобимбоеспособен тим, за да се представим отлично и в реванша.

Трябва да бъдем готови за цял мач. Не можем да  правим преса. Докато бяхме свежи -успявахме. Бяхме изключително компактни, но приехме дълбоко в нашата половина противника през второто полувреме и за съжаление допуснахме втори гол. Наблегнахме на тактическата дисциплина преди мача. Нямаме време, а трябва да се развиваме. Да не забравя да благодаря на всички тези хора, които дойдоха днес. Те ще виждат този отбор как се развива”, каза Стойчо Младенов.

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо