3. Стойчо Младенов: Точката в Пловдив не ни удовлетворява, такъв ЦСКА искам да виждам

"Израстването на нашия отбор е очевадно. Добре е, че вече имаме толкова голяма вариативност във фаза атака"

Наставникът на ЦСКА Стойчо Младенов изрази съжалението си, че неговите момчета не успяха да победят Ботев в Пловдив и стигнаха само до равенство 1:1 в срещата от десетия кръг на „А” група.

„Червените” изоставаха с 0:1 до почивката, но изиграха силно второ полувреме и можеха дори да се поздравят с успеха, ако бяха показали повече концентрация в завършващата фаза.

„Точката, която спечелихме, не ни удовлетворява”, отсече Младенов в ефира на БНТ. „Искам обаче първо да благодаря на нашата публика, а и на тази на Ботев /Пловдив/, защото те създадоха една страхотна атмосфера на стадиона.

Иначе това е ЦСКА, който искам да виждам. Играхме с много агресия и създадохме множество голови положения. Трябва да подобрим представянето си в завършващата фаза.

Добре е, че вече имаме толкова голяма вариативност във фаза атака. Платини дава голяма тежест в предни позиции и аз вярвам, че от мач на мач той ще подобрява играта си и нивото ни ще се вдигне в офанзивен план.

Израстването на нашия отбор е очевадно. Видяхте, че сменихме на три пъти схемата на игра и това даде резултат. Във футбола обаче е така. Веднъж късметът те покрива, а друг път – не.

Мисля обаче, че синхронът между отделните линии ще се подобрява все повече и ставаме все по-силни.

Колкото до предстоящия мач с Лудогорец за Купата на България, нашата нагласа към всички срещи е еднаква. Ние винаги излизаме за победа”, допълни предводителят на ЦСКА.