3. ЦСКА 1948 победи Бенковски (Костенец) пред повече от 1000 фена

ЦСКА 1948 победи Бенковски (Костенец) пред повече от 1000 фена

Контролата завърши 4:2, Спас Спасов се отличи с хеттрик

Пред погледа на над 1000 зрители на стадион "Бенковски" ЦСКА 1948 победи Бенковски (Костенец) с 4:2 в контрола. Едно попадение на Калоян Стефанов и хеттрик на Спас Спасов донесоха победата на водения от Валентин Илиев тим.

Срещата започна с натиск на гостите и още в 5-ата минута капитанът Калоян Стефанов откри резултата за ЦСКА 1948. Играта продължи да се развива в половината на Бенковски и в 16-ата минута отново Стефанов имаше възможност да удвои след изпълнение на пряк свободен удар, но топката премина над вратата. Малко след това Спас Спасов се откъсна от защитата на домакините и вкара за 2:0. Седем минути по-късно Спасов направи резултата класически. В 60-ата минута Тони Димитров намали преднината на гостите, след като бе точен от дузпа, а малко след това Момчил Щреков вкара за 2:3.

В 81-ата минута Спас Спасов отбеляза трето попадение и оформи крайното 4:2.

В последната си контрола от зимната подготовка ЦСКА 1948 излиза срещу Локомотив БДЖ. Проверката е на 26.02 (неделя) от 11.00 часа на стадион "Локомотив" в столичния квартал Надежда.

Френски съдия свири на България срещу Северна Ирландия

Французинът Жером Брисар беше назначен от УЕФА да ръководи утрешното гостуване на футболните национали в Северна Ирландия

В Спартак Варна очакват пари от шефа за заплати

В Спартак Варна очакват пари от Павлин Николов, за да платят заплатите за август на играчите