3. ЦСКА 1948 победи северномакедонци с 2:0 в Турция (ВИДЕО)

ЦСКА 1948 победи северномакедонци с 2:0 в Турция (ВИДЕО)

"Червените" приключиха лагера си без загуба

ЦСКА 1948 изигра последния си мач от зимния подготвителен лагер в Турция. Момчетата на Тодор Янчев победиха северномакедонския Шкендия Тетово с 2:0. По този начин „червените“ записаха четвърта победа в пет мача на турска земя. Другият двубой също не бе загубен и завърши наравно.

ЦСКА 1948 излезе напред в резултата още при първата си атака. В третата минута Георги Русев пусна към Ради Кирилов, който напредна по лявото крило и центрира към Ангел Бастунов, който с глава даде аванс на „червените“.

В 11-ата минута при бърза контраатака топката стигна до Радослав Кирилов. Който технично стреля към далечния ъгъл, но бе неточен.

Девет минути по-лъсно Чинари пробва да изравни, но не уцели вратата на Даниел Наумов. Половин час след началото Георги Русев пробва късмета си от далечна дистанция, но вратарят Костадин Захов изби.

Малко след това Радослав Кирилов центрира към Георги Русев, който стреля от воле, но ударът му бе избит от защитник на северномакедонците пред голлинията.В 33-ата минута Ради Кирилов намери Бастунов, който бе оставен непокрит, но от чиста позиция не успя да нанесе опасен удар.

В 53-ата минута българският нападател Наско Милев можеше да вкара за Шкендия. Той стреля от границата на наказателното поле, но Генадий Ганев улови.В 71-ата минута след неразбирателство в защитата на Шкендия Ради Кирилов получи топката в наказателното поле, пусна към Бастунов, който бе останал сам срещу вратата, но току преди да удари защитник на опонента успя да изчисти. ЦСКА 1948 удвои своя аванс в 82-ата минута. След центриране от ъглов удар Октавио свали с глава към Лазар Марин, който безпроблемно на празна врата прати топката в мрежата за 2:0.

Удариха нова тесла на феновете на Черно море преди битката за Варна

Невиждана охрана за битката за Варна

Полицията ще е на щрек за евентуални сблъсъци между двете агитки

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза