3. ЦСКА без гол в Разград от 1334 дни

ЦСКА без гол в Разград от 1334 дни

„Червените“ имат само една победа като гости на Лудогорец в елита

1334 дни - толкова ЦСКА е без гол за първенство срещу Лудогорец в Разград.

За последно армейците се разписаха на "Хювефарма" в шампионата преди 3,5 години - на 6 април 2018-а, при загубата с 2:3.

Точен бе Пинто в 71-ата минута за 2:1 за ЦСКА, но после с два гола на Кешеру и Швиерчок в края орлите взеха трите точки и на практика си осигуриха титлата.

Последваха 4 шампионатни срещи в Разград, в които армейците не отбелязаха - два пъти сблъсъците завършиха 0:0 и два пъти паднаха с по 0:1.

Така вече 379 минути ЦСКА не може да вкара на орлите като гост в Първа лига.

За последно червените спечелиха на стадиона на Лудогорец в шампионата на 5 ноември 2017-а - обрат за 2:1 с голове на Каранга и Меркадо, а между тях бразилецът бе изгонен.

Интересно съвпадение е, че попадението на Меркадо пак бе в 71-ата минута, като на Пинто.

Победата през есента на 2017-а е и единствената на ЦСКА за първенство в Разград.

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза