3. ЦСКА чака стар познайник, тимът на Божинов, Рейнджърс, Стяуа или Локо Москва

ЦСКА чака стар познайник, тимът на Божинов, Рейнджърс, Стяуа или Локо Москва

Екзекуторът на Левски Спартак Търнава е сред непоставените заедно с "армейците"

Носителят на Купата на България и Суперкупата ЦСКА се падна в много тежка група за плейофния кръг на турнира Лига Европа.

Това стана ясно, след като от УЕФА обявиха разбивките за този етап на надпреварата. „Армейците” са в група 4 в непоставените отбори заедно с Днепър, Нордселанд, Марибор и палачът на Левски Спартак Търнава.

Тези отбори могат да се изправят срещу доста именити съперници. В групата са тимът на Валери Божинов Спортинг Лисабон, Глазгоу Рейнджърс, Стауя, Локомотив Москва и вече познатия съперник на „червените” Фулъм.

Измежду тези пет отбора като че ли тимът от серевната ни съседка изглежда най-приемлив. Спортинг направи стабилна селекция и сред новите попълнения са българинът Валери Божинов и футболистът на Барселона Хефрен. Рейнджърс са шампиони на Шотлайндия за рекорден път, като направиха и добро представяне миналата година в групите на Шампионската лига. Фулъм се класира за участие в Лига Европа заради феърплей, въпреки че завършиха на на осмо място във Висшата лига. Преди два сезона те стигнаха финал на турнира, но го изгубиха от Атлетико Мадрид.

Жребият за Лига Европа започва от 14:00 в Нион. Тогава 31-кратните шампиони на България  ще научат своя противник. Мачовете от плейофите за влизане в групите на Лига Европа ще се играят на 18 и 25 август.

Крушарски спира заплатите в Локо Пд: 5 млн. лв и се махам

Вижте какво казва собственикът на "смърфовете"

Лудогорец стартира основната фаза на Лига Европа с амбиция за успех над Славия (Пр)