3. ЦСКА играе по пладне със Струмска слава

ЦСКА играе по пладне със Струмска слава

Все още няма решение къде ще се проведе мачът

ЦСКА ще играе първия си официален мач за 2016 г. от... 12:00 часа, твърди "Тема Спорт".  БФС вече е уведомил клуба, че двубоят със Струмска слава на 21 февруари (неделя) ще започне точно по обяд.

Но тук идва големият куриоз -все още не се знае къде ще се проведе срещата...

Домакините от Радомир искат да играят в своя град, макар съоръжението там да е с малък капацитет. По тази причина в четвъртък стадионът бе инспектиран от комисия на Зоналния съвет. От Футболния съюз обаче ще кажат дали Радомир може да приеме ЦСКА чак в понеделник, тоест по-малко от седмица преди началото на мача.

Ако БФС откаже да разреши гостуване на червените в Радомир, срещата най-вероятно ще е на "Българска армия", като има и още един вариант.

Промяната на началния час от 14:00 на 12:00 пък се прави по желание на телевизията, която излъчва двубоите от „В“ група - Канал 3.
Мачът със Струмска слава ще бъде предаван пряко, но не бива да се засича със сблъсъците от родната „А“ група.

Заради това е и изместен по-рано. В неделя, 21 февруари, от елита се играят две срещи. Едната ще започне в 13:00 часа - между Славия и Черно море, а другата - в 15:30 между Лудогорец и Левски.

Така двубоят на ЦСКА все пак ще се засече за едно полувреме с „А“ група (Славия - Черно море), но това явно няма да е проблем, според БФС.

Ранният стартов час пък е индикация, че двубоят със Струмска слава все пак може да е в Радомир. В противен случай можеше да се насрочи за 17:30 и да се проведе на "Българска армия" на осветление.

Окончателна яснота къде ще се играе мачът ще има в понеделник. Тогава от Зоналния съвет ще оповестят официално и стартовия час.
Ключов мач за България в Лигата на нациите

Гостуваме на Северна Ирландия

Митов: Надявам се да продължим положителния път

Стражът на България смята, че с всеки лагер отборът се подобрява

Илиан Илиев: Равенствата не ни радват, искаме победи

Националният селекционер говори преди гостуването на България в Северна Ирландия

ИЗВЪНРЕДНО: Левски продава Сангаре

Нападателят на Левски може да отиде в Египет

ЦСКА има нов директор

ЦСКА вече има нов Съвет на директорите

Норвежец поднови тренировки с ЦСКА

ЦСКА стартира седмичния си тренировъчен процес на клубната база в Панчарево преди съботният двубой срещу Левски