3. ЦСКА не остави шанс на Чико (Бяга), Николай Цветков вкара от центъра (ВИДЕО)

ЦСКА не остави шанс на Чико (Бяга), Николай Цветков вкара от центъра (ВИДЕО)

Двубоят на „Армията” завърши 5:0, Коце Хазуров се отличи с хеттрик

ЦСКА продължи победния си ход без проблем в Югозападната В група. „Червените” победиха Чико (Бяга) с 5:0 на стадион „Българска армия” в среща от 23-ия кръг на първенството. Домакините доминираха през цялото време и можеха да се поздравят с още по-убедителен успех.

Нападателят Костадин Хазуров се отличи с хеттрик, като опитният футболист вкара трите си гола до 25-ата минута. Четвъртият гол за отбора на треньора Христо Янев отбеляза Павел Головодов след страхотен самостоятелен рейд, а крайният резултат бе оформен от Николай Цветков с удар от центъра.

„Армейците” са убедителен лидер в Югозападната В група  и вече има 66 точки. Чико е осми с 29.

Силен дъжд валеше през първото полувреме. Резултатът бе открит в 3-ата минута. Тогава Хазуров от бе точен от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Петър Витанов. Нападателят би силно в противоположния ъгъл на вратаря Петър Стоичков.

Най-опитният в редиците на гостите Николай Манчев бе заменен принудително, след като му прилоша. Той бе изведен от стадиона с линейка.

В 22-ата минута Николай Цветков излезе сам срещу вратаря и се опита технично да го прехвърли като копна топката, но прати встрани.

Минута по-късно Хазуров удвои след остър пас на Головодов. След по-малко от две минути след това нападателят на „червените” оформи своя хеттрик след пас на Цветков.

Най-доброто положения за тима от село Бяга се откри пред Димитър Стояно. Той бе изведен много добре, навлезе в наказателното поле, като бе изпуснат от Ангел Грънчов и шутира сам срещу Колев, но би в аут.

Пропуските за „червените” продължиха. В 39-ата минута Александров и Хазуров излязоха сами срещу вратаря, младият футболист с номер 10 продължи сам и шутира, но Петър Стоичков спаси.

В 59-ата минута Павел Головодов вкара четвъртия гол. Той проби без цялата защита, излезе сам срещу Стоичков и с техничен удар прати кълбото покрай него.

Сериозен пропуск направи Александров в 71-ата минута, след като излезе сам срещу вратаря. Стражът на гостите обаче плонжира и с една ръка успя да избие в ъглов.

Шест минути преди края на редовното време Цветков видя, че Петър Стоичков бе излязъл много пред наказателното поле и със страхотен удар от центъра го прехвърли, оформяйки крайното 5:0.

ЦСКА набляга на тактика преди дербито с Левски

ЦСКА продължава да се готви на пълни обороти за двубоя срещу Левски в събота

Гонзо благодари на правителството за самолета до Белфаст

Българският футболен съюз изрази чрез специална публикация своята благодарност към служебния министър-председател Димитър Главчев

Синът на Любо Пенев напуска Локо (Пд)

Николас ще последва баща си

ЦСКА вади 3 милиона евро за селекция

ЦСКА праща скаути в Бразилия

Левски с нов спонсор

Левски подписа договор за партньорство с един от големите производители на млечни продукти в България

Футболните национали заминали за Белфаст благодарение на служебното правителство

С усилията на Министерството на спорта, Министерството на транспорта и МС, направихме възможно участието на националния ни отбор по футбол в Белфаст, съобщи служебният министър-председател Димитър Главчев

Оперираха основен играч на Фратрия

Емил Янчев тръгна в големия футбол под ръководството на Илиан Илиев

Бомба! Загорчич прави преврат в Славия

Златомир Загорчич е поискал от Младен Михалев, да отстрани Венци Стефанов и на негово място да дойде Андрей Желязков