3. ЦСКА повали Сливнишки герой с 3:0, Тони Силва дебютира с гол (ВИДЕО+СНИМКИ)

ЦСКА повали Сливнишки герой с 3:0, Тони Силва дебютира с гол (ВИДЕО+СНИМКИ)

Каращият проби португалец бе сред най-активните в мача, Кировски и Венци Василев вкараха другите голове

ЦСКА победи Сливнишки герой с 3:0 в контрола, играна в Сливница. Проверката бе организирана специално заради дошлия на проби Тони Силва. Португалецът беше много активен и отбеляза първия гол в дебюта си, а Кировски и Венци Василев оформиха класиката.

В 6-та минута добро центриране на Райков в наказателното поле не бе оползотворено от Долапчиев, като нападателят остана под топката. Николай Иванов се озова сам срещу Колев, но стреля право в тялото му пред другата врата.

В 21-та минута Антон Карачанаков получи извеждащ пас по левия фланг, напредна и шутира от движение, но Стоянов спаси. В 25-та минута Тони Силва направи пробив, стреля с левия крак и изведе ЦСКА напред в резултата.

Долапчиев намери с добро подаване Кировски, македонецът нанесе удар, но Стоянов отрази. В 33-та минута плътен удар на Карачанаков от дистанция срещна дясната греда.

Кировски стреля с глава отблизо, но топката пак не влезе във вратата. Минута преди почивката Християн Кировски отбеляза попадение след силен удар от дистанция. В края на полувремето Кировски получи жълт картон.

На почивката бе направена вратарска смяна в ЦСКА, като юношата Николай Петров е замени Стоян Колев. В 54-та минута тупалка на Дюлгеров разтресе напречната греда.

В 59-та минута след центриране от ъглов удар Венци Василев с глава увеличи преднината на червените с 0:3.

Ангел Грънчов пробяга почти целия терен и центрира прекрасно в наказателното поле, където обаче Кировски не успя да засече топката. Мартински не изчисти добре топката, тя попадна в краката на Иванов. Той стреля, но топката се отби в дясната греда.

Христо Мартински отстъпи мястото си на друг юноша на ЦСКА Иво Маринков 13 минути преди края. Две минути по-късно Ревсон бе заменен от Кристиян Петров. Секунди след като се появи на терена Петров бе близо до отбелязване на гол, като след негов удар топката удари гредата. До края на срещата в игра се появиха и другите юноши Никола Маджаров, Боби Николов и Велизар Василев.

Сливнишки герой - ЦСКА 0:3
0:1 25' Силва
0:2 44' Кировски
0:3 59' Василев

ЦСКА:
99. Стоян Колев-к, 4. Тони Силва, 8. Николай Дюлгеров, 9. Християн Кировски, 17. Иво Райков, 21. Венцислав Василев, 25. Ангел Грънчов, 42. Христо Мартински, 45. Григор Долапчиев, 71. Антон Карачанаков, 77. Ревсон
Резерви: 92. Николай Петров, 2.  Иво Маринков, 3. Никола Маджаров, 16. Боби Николов, 27. Велизар Василев, 29. Кристиян Петров, 41. Бруно Морейра

Сливнишки герой:
85. Б.Стоянов, 21. А. Сергиев, 10. И.Цветков, 7. Н. Иванов, 3. Д. Апенинг, 23. В.Бахъров, 16. Г. Гайдаров, 17. Н. Миленов, 9. В. Гурков, 19. Д. Нколов
Резерви: 13. М.Минев, 2. Н.Величков, 8. Н.Николов, 5. Л.Деспотов, 15. М.Хаджиев, 22. В.Георгиев, 11. Цв.Цаковски

Две жени ще свирят мачове за Купата на България

Кристина Георгиева и Християна Гутева получиха наряди за срещите от първия кръг на турнира

Красимир Балъков отрече, че ще поеме Хебър

Той определи като спекулации тиражираните информации

Новият шеф на Спартак Варна пред NS за бъдещето на клуба

Новият изпълнителен директор на Спартак Варна Иван Кирилов обяви двете си приоритетни цели

Венци Стефанов за Загорчич: Да отида с букет цветя?

Президентът на Славия обясни идеологията на клуба

Черно море играе контрола без Илиан Илиев

Спарингът ще бъде воден от Веселин Бранимиров

Камара с контузия след мача на Лудогорец с Локомотив (Пловдив)

Офанзивният халф влезе в лазарета

Кишишев хвали Илиан Илиев за работата му в националния

Бившият защитник чака две победи срещу Люксембург и Северна Ирландия

Напрежение в Спартак Вн заради забавени заплати

Член на УС на клуба лично е обещал на футболистите, че в четвъртък всичко ще им бъде платено и занапред плащанията ще са редовни

Паро за ЦСКА: Няма как със случайни играчи да създадеш голям отбор