3. ЦСКА с успех срещу Монтана в контрола (ВИДЕО)

ЦСКА с успех срещу Монтана в контрола (ВИДЕО)

Червените победиха с 2:0 на базата в Панчарево

ЦСКА победи Монтана в контролна среща, играна на клубната база в Панчарево. Червените надделяха с 2:0 след голове на Густаво Кулма и Александър Дюлгеров в двете полувремена.

Още в 5-та минута ЦСКА можеше да поведе, но удар на Симоа профуча много близо покрай вратата. В 11-та червените успяха да открият чрез Кулма, който засече с глава центриране на Арсенио и не остави шансове на вратаря.

В следващите минути удари на Педро, Ивеля и Пинто минаха много близо до вратата на Монтана, а шут на Меркадо в 28-та минута бе спасен от Конов.

След почивката, в 52-та минута Кулма успя да вкара за втори път, но голът му бе отменен заради засада. В 64-та минута Александър Дюлгеров успя да удвои аванса на червените след хубав удар от малък ъгъл.

В 79-та минута дойде и най-чистото положение за Монтана, след като футболист на гостите нацели гредата след мощен удар от границата на наказателното поле.

Това се оказа и последната по-интересна ситуация пред някоя от двете врати до края на срещата и ЦСКА се поздрави с успеха.