3. Валери Божинов поднови тренировки

Валери Божинов поднови тренировки

Антон Огнянов свали ботуша, Ларсен Туре бил контузен, а Мулдер е под сериозен въпрос за Локо (Пд)

Валери Божинов поднови тренировки с Левски.

Нападателят се включи в днешното занимание на „сините", но все още не е ясно дали Елин Топузаков ще може да разчита на него за гостуването в четвъртък на Локомотив (Пловдив).

Божинов се контузи в последния мач с ЦСКА, загубен с 0:1, като още в началото му получи травма, която го лиши от участие в последните два мача на Левски.

От понеделник обаче той отново се подготвя наравно със съотборниците си. Френският футболист на Ларсен Туре пък пропусна втора поредна тренировка, а лекарят на отбора доктор Михаил Илиев обяви, че французинът е с травма в корема.

Заниманието пропуснаха още Горан Блажевич, Владимир Гаджев, Орлин Старокин, Кристовао Рамос, Дъстли Мулдер и Антон Огнянов. Послендият вече се движи без помощта на ботуша, който ползваше след операцията на глезена, претърпяна малко след трансфера си от Любимец в Левски.

Иначе днешната тренировка на Левски започна с 45-минутен разбор. След разговора новият треньор на отбора Елин Топузаков, във видимо добро настроение, изведе футболистите си на терена.

Ето програмата на "сините" до мача с Локомотив Пловдив*:

Вторник (25.03): тренировка в 16,00 ч. (закрита)

Сряда (26.03): тренировка в 16,00 ч.

Четвъртък (27.03): Локомотив Пд - Левски, 18,00 ч., Пловдив, стадион „Локомотив”.

* Пресконференция преди мача с Локомотив Пд не се предвижда.