3. Върналият се към победите Левски се цели в нови три точки срещу Ботев Пловдив

Върналият се към победите Левски се цели в нови три точки срещу Ботев Пловдив

Ще успеят ли "сините" да продължат възхода си?

Днес в 21:00 часа Ботев (Пловдив) приема Левски в среща от 5-ия кръг на efbet Лига.

Макар и в доста ранен етап от сезона мачът се очертава да бъде доста важен и за двата тима и особено за гостите от София. “Сините” трябва да покажат, че успехът в миналия кръг срещу Царско село (3:1) не е бил само моментен проблясък, а знак за влизане в нужния ритъм. Домакините обаче също ще търсят трите точки, с които могат да излязат еднолично начело във временното класиране.

До момента Ботев започна сезона доста стабилно. “Канарчетата” записаха победи над Пирин (Благоевград) (2:1) и Славия (1:0), загубиха от Черно море (0:2) и направиха равенство с Ботев (Враца) (1:1). Сега в клуба излизат за нов успех.Левски пък стартира сезона по най-лошия възможен начин. “Сините” записаха три поредни загуби и своеобразен антирекорд.

Те паднаха от Славия (1:2), Ботев (Враца) (0:2) и Арда (0:2). Последният мач с Царско село също не започна много добре и Левски губеше на полувремето, но все пак показа характер и успя да изкове първия си успех след почивката (3:1). Днес ще видим дали отборът започва да намира своя облик или отново ще се върне към посредствеността. Нова загуба обаче може да коства поста на треньора Живко Миланов.

Феновете на Локо Пловдив искат Крушарски и ръководството вън

Левски получи 1000 билета за гостуването на Славия

Цената на пропуските е 20 лева

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо