3. Възраждане 2020 с разгромна победа при Саша Симонович

Възраждане 2020 с разгромна победа при Саша Симонович

Бившият футболист на Левски Саша Симонович продължава да жъне победи с новия си отбор Възраждане 2020 в първенството на Футбол 11 на Зоналния съвет на БФС в София. Родените през 2010 година таланти на столичния клуб разгромиха с 5:1 досегашния лидер в класирането Академия Мургаш (Елин Пелин).

На стадиона във Враждебна "жълто-сините" имаха пълно превъзходство през целия мач и можеше да стигнат до още по-убедителна победа. Феновете видяха бързата и нападателна игра на отбора, умело ръководен от Симонович.

Още до почивката малките "възражденци" водеха в резултата с 3:1, а през второто полувреме оформиха и крайния резултат в мача. Над всички на терена бяха капитанът Велян Колев, който записа хеттрик и две асистенции и Мартин Миладинов с гол и асистенция.

"Доволен съм от старанието на децата, вложиха се максимално в мача и заслужено стигнахме до убедителна победа. Създадохме много положения за гол и това е радващо. Ще продължим да работим още по-усърдно и благодаря на всички родители и ръководството на клуба за подкрепата, която получаваме", заяви след мача Саша Симонович, който в кариерата си има гол за Левски срещу Ливърпул в турнира за Купата на УЕФА.

Феновете на Локо Пловдив искат Крушарски и ръководството вън

Левски получи 1000 билета за гостуването на Славия

Цената на пропуските е 20 лева

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо