3. Възраждане 2020 тръгна с победа в новото първенство

Възраждане 2020 тръгна с победа в новото първенство

Отборът на Саша Симонович разби Спортист 13 с 3:0

Отборът на Възраждане 2020 (родени 2009 година) потегли с категорична победа в новото първенство на Зоналния съвет на БФС в София. Отборът на Саша Симонович разби с 3:0 като гост Спортист 13 на стадион "Димитър Пенев" в Мировяне. Младите "възражданци" имаха пълно превъзходство по време на целия мач, но стигнаха до головете през второто полувреме.

Резултатът бе открит в 53-та минута от Павел Тодоров, който получи топката в наказателното поле, завъртя се и с левачката прати топката неспасяемо в мрежата на Спортист 13. 15 минути по-късно новото попълнение Марио Комсийски удвои резултата. Той получи пас по дяснот крило и с мощен удар по диагонала отбеляза първия си гол за Възраждане 2020. Малко по-късно завърналият се след контузия ас на тима Боби Владимиров оплете топката в левия горен ъгъл на вратата с мощен щут от границата на наказателното поле.

"Много съм доволен от старанието и раздаването на всички футболисти. Вървим в правилната посока, като най-важното е, че се развиваме успешно като клуб. През новия сезон ще участваме с 8 набора в официалните първенства на БФС, което е сериозно постижение. Пожелавам на всички отбори от нашия клуб успех в първенствата и много усмивки и радост за всички деца", заяви след победата в Мировяне Саша Симонович, който с екипа на Левски има гол във вратата на Ливърпул в мач за Купата на УЕФА.

Феновете на Локо Пловдив искат Крушарски и ръководството вън

Левски получи 1000 билета за гостуването на Славия

Цената на пропуските е 20 лева

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо